Ödüllerimiz

Property Consultancy Turkey

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., European Property Awards 2023-2024 döneminde “Property Consultancy Turkey” ödülüne layık görülmüştür.

Highly Commended Property Consultancy Turkey

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. olarak 2016 – 2017 yılı için “Highly Commended Property Consultancy Turkey” ödülünü almış bulunmaktayız.

Kalme Kurumsal ekibi olarak hem kalite anlamında, hem de teknik yeterlilik, detaycılık ve özenli çalışma prensiplerimiz doğrultusunda çalışmaya ve ülkemize ödüller getirmeye devam ediyoruz.  

International Quality Award

Şirketimiz, BID tarafından 2016 yılında 18. si düzenlenen kalite ödüllerinde altın kategoride Uluslararası Kalite Ödülü’ne (International Quality Award) layık görülmüştür.

Gayrimenkul değerleme sektöründe ülkemizde öncü olmak ve sektöre katkı sağlamayı da amaçları içerisinde barındıran Kalme Kurumsal, Business Initiative Directions tarafından ülkemizde farklı sektörlerde daha önceki yıllarda birkaç saygın kuruluşa da verilmiş olan International Arch of Europe Uluslararası Kalite Ödülünü değerleme sektöründe ülkemize getirmiştir. Kaliteli hizmet ve kurumsallık temel ilkeleri doğrultusunda edindiğimiz ödül ve diğer başarılarımız bizlere bir adım sonrası için daima bir yol gösterici olmaktadır.

Şirketimiz, 2018 yılında da Uluslararası Mükemmellik ve Kalite Ödülü'nü (International Quality Award) platinum kategoride almaya haz kazanmıştır.

Stevie Award

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş., Stevie Award ödüllerinde, Finansal Hizmetler & Diğer Hizmet Endüstrileri alanında Müşteri Destek Hizmetleri Başarı Ödülü’ne layık görülmüştür.

Stevie Award Employer of the Year

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Stevie 2017 ödüllerinde "Yılın İşvereni" ödülüne layık görülmüştür.

Üyeliklerimiz