Uzman, Genç ve Tecrübeli

Kalme kelimesi İngilizce “Knowledge”, “Adequacy”, “Liability” ve “Market Experience” kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Şirketimizi özetle tarif eden bu kelimeler; “Bilgi, Yeterlilik, Sorumluluk ve Pazar Tecrübesi” anlamındadır. Kalme, kendi kimliğinin vazgeçilmez bir parçası olan kurumsallığını belirtmek için “Kurumsal” kelimesi ile birleşerek; kurumsal bir çatı altında bilgili, problemleri çözmede yeterli, sorumluluğunun bilincinde ve tecrübeli bir yapıyı ifade etmektedir.

Türkiye Genelinde Yaygın Hizmet Ağı

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme Ve Danışmanlık A.Ş. 2010 yılında Ankara merkezli olarak kurulmuş ve geniş kadrosu ile kısa zamanda Türkiye genelinde yaygın hizmet ağına ulaşmıştır.

Bünyesinde farklı mesleki disiplinlere sahip ve alanlarında tecrübeli uzmanlar ile güçlü ekip çalışması anlayışını benimseyen Kalme Kurumsal, güvenilir adımlarla devamlı olarak hizmet ağını genişletmektedir.

Bilimsel Analitik Yaklaşımlar

Çözüm Odaklı Yaklaşım
Müşterilerimizin alacağı hizmetlerde sorularına cevap olacak çözümleri, açık, net ve gerekli detayları içerecek şekilde sunmaktayız.
Analitik ve Bilimsel Çözümler
Çalışmalarımızda gerekli verileri elde ederek, analitik ve bilimsel model ve yaklaşımlar ile desteklenebilir sonuçlara ulaşmaktayız.
Kaliteli Hizmet
Uluslararası kabul görmüş standartlara uygun, kaliteli ve detaycı hizmet anlayışımız ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Uluslararası Yeterlilik

Geniş bir misyon üstlenmiş, yenilikçi ve gelişime açık vizyonuyla, ilkeleri doğrultusunda daima büyüyen Kalme Kurumsal, kaliteli, bağımsız, hızlı ve doğru sunduğu değerleme ve danışmanlık hizmetlerinde uluslararası standartlara ve yerel düzenlemelere uyumu, konulara bilimsel yaklaşımları vazgeçilmez prensip edinmiştir.

Spk Gayrimenkul Değerleme Yetkisi, BDDK Gayrimenkul Değerleme Yetkisi, Regulated by RICS Lisansı

Tanınmış Avrupalı Değerlemeci Lisansı, ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesi

Kalme Kurumsal, ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi ve 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalı olup, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından gayrimenkul değerleme hizmeti vermek üzere listeye alınmış, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından bankalara değerleme hizmeti vermek üzere yetkilendirilmiş, İngiltere merkezli Royal Institution of Chartered Surveyors tarafından Avrupa’daki Şirketler listesine kabul edilmiş ve “Regulated by RICS” statüsüne alınmıştır. Amerikan Değerleme Enstitüsü (Appraisal Institute) tarafından en geniş gayrimenkul değerleme yetkisi veren MAI lisansını ve Türkiye’de REV (Tanınmış Avrupalı Değerlemeci) unvan ve lisansını üst yönetici düzeyinde kendi bünyesinde barındıran Kalme Kurumsal, Lisanslı Değerleme Şirketleri Birliği Derneği ve Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği üyesidir.

Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. / Kalme Corporate Real Estate Appraisal and Counseling Inc.

Özetle;

Kurumsal Yapı, Analitik ve Sonuç Odaklı Yaklaşımlar…
Yerel ve Uluslararası Standartlara Hakim…
Zengin Kütüphane…
Bağımsız, Tarafsız…
Geniş Bir Ağda Hizmet Veren…
Uzman, Genç ve Tecrübeli…