Yöneticilerimiz

                                                                                             Cüneyt KARATEPE, MRICS, REV

Lise eğitimini Yüce Fen Lisesi’nde tamamlamış, lise döneminde Kimya dalında Tübitak Bilim Olimpiyatları ilk aşama sınavlarını geçmiş ve fen lisesini derece ile bitirmiştir. Lisans eğitimini 2002 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği bölümünde tamamlamış ve lisans eğitimi döneminde Çevre Mühendisliği çift ana dal programına kabul edilmiştir. Değerleme uzmanlığı lisansını 2006 yılında  almıştır. Royal Institution of Chartered Surveyors’tan MRICS ünvanına sahip olan Karatepe ayrıca ülkemizde ilk olarak “Tanınmış Avrupalı Değerlemeci” (REV) lisansına sahiptir. Amerikan Değerleme Enstitüsü’nde unvan adayı olarak eğitimlerine devam eden Karatepe 2010 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı ve Genel Müdürlük görevini yürütmektedir.

Esra DEMİRHAN

Celal Bayar Üniversitesi Muhasebe Meslek Yüksek Okulu’nu tamamladıktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü’nde lisans eğitimini bitirmiştir. 2008 – 2011 yılları arasında Teknosa’da Operasyon Yöneticisi olarak görev yapan Demirhan, 2011 yılında Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de görev almaya başlamış ve şirketin değişik birimlerinde çalışmalar yürütmüştür. ISO 9001  çalışmaları ve şirketin faaliyetleri ile ilgili bilgi ve tecrübesi ile 2014 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Yönetim Kurulu’nda Kalite Güvence Sistem Sorumlusu olarak görev almaktadır. Şirketin faaliyetleri ile ilgili olarak mevzuat ve toplam kalite yönetimi açısından denetimler, eğitimler ve organizasyonlar yapmaktadır.

Doruk YAĞIBASAN

Manisa Anadolu Öğretmen Lisesi ve sonrasında Mustafa Kemal Lisesi’nde lise eğitimini tamamlayan Yağıbasan, 2005 yılında Celal Bayar Üniversitesi, İnşaat Mühendisliği Bölümü’nden mezun olmuştur. 2006 yılında gayrimenkul değerleme sektöründe çalışmaya başlamış ve 2007-2012 yılları arasında TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Yönetmen Yardımcısı, 2012 yılında da Lal Gayrimenkul Değerleme’de de Ankara Bölge Sorumlusu olarak görev yapmıştır. Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de bankalara verilen değerleme hizmetlerinin yanı sıra, özel projeler alanında önemli çalışmalara imza atan Doruk Yağıbasan, 2013 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş. Ankara Bölge Yöneticisi olarak görev yapmaktadır. Doruk Yağıbasan, Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibidir.

Gözde TÜRKOĞLU

Denizli Lisesi’nden mezun olan Türkoğlu, 2006 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2007 – 2011 yılları arasında bankacılık sektöründe yönetici yardımcılığı görevini yürütmüş ve 2011 yılında Vektör Gayrimenkul Değerleme’de değerleme uzmanı olarak çalışmalarda bulunmuştur. 2013 – 2015 yılları arasında aynı firmada rapor kontrol sorumlusu olarak görev yapmıştır. 2015 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de rapor kontrol sorumlusu görevini yürütmektedir. Bankalara verilen değerleme hizmetlerinin yanı sıra özel çalışmalarda da görev alan Gözde Türkoğlu Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibidir.

Alper GÜLER

Danişment Gazi Anadolu Lisesi’nden mezun olan Güler, 2008 yılında Mersin Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2009-2010 yıllarında Tadem Taşınmaz Değerleme’de Adana Şubesi’nde Değerleme Uzmanı olarak çalışmaya başlamış, 2011-2012 yıllarında ise Bölge Müdür Yardımcısı olarak görev yapmış, 2012 – 2014 yılları arasında TSKB Gayrimenkul Değerleme Adana Şube’nde sırası ile Kıdemli Değerleme Uzmanı, Yönetmen Yardımcılığı yapmış, 2014-2015 yıllarında ise Adana Şube Yöneticiliğini üstlenmiştir. 2015 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de Adana Şube Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Bankalara verilen değerleme hizmetlerinin yanı sıra özel çalışmalarda da görev alan Alper Güler Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibidir.

Halil KILÖREN

Konya Gazi Lisesi’nden mezun olan Kılören, 2004 yılında Selçuk Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2005 yılında Antalya’da Çağkan Gayrimenkul Değerleme’de gayrimenkul değerleme sektörüne atılmış, 2009-2011 yılları arasında KL Gayrimenkul Değerleme’de değerleme uzmanı olarak görev yapmıştır. 2011 – 2015 yılları arasında TSKB Gayrimenkul Değerleme’de Antalya Şubesi’nde Denetmen, Yönetmen Yardımcısı ve son olarak Şube Sorumlusu olarak görev yapan Kılören, 2015 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de rapor kontrol sorumlusu olarak görevini yürütmektedir. Bankalara verilen değerleme hizmetlerinin yanı sıra özel çalışmalarda da görev alan Halil Kılören Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibidir.

Kadir Emrah UÇAR

Mustafa Kaya Anadolu Lisesi’nden mezun olan Uçar, 2010 yılında Erciyes Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılına kadar mimar olarak çalışmalarda bulunmuş, 2011 – 2015 yılları arasında TSKB Gayrimenkul Değerleme Antalya Şubesi’nde görev yapmıştır. 2015 yılından itibaren Kalme Kurumsal Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık A.Ş.’de Antalya Şube Müdürlüğü görevini yürütmektedir. Bankalara verilen değerleme hizmetlerinin yanı sıra özel çalışmalarda da görev alan Kadir Emrah Uçar Gayrimenkul Değerleme Lisansı sahibidir.